1 Dokonalá miska
Dokonalá miska
nerezova miska Cat Nova
Hledáte ideální jídelní misku pro svou kočku? Tady je! Je tak akorát velká objemově, dost hluboká, aby z ní nevypadávala večeře, ale dost plýtká na to, aby se kočka nezdráhala do ní strčit čumák. Má praktický snímatelný gumový lem, díky čemuž nejezdí po podlaze a kočka se za ní nehoní s nosem v jídle. Nerez je pro kočičí misku tím nejlepším materiálem – nenačichne a je lehce omyvatelná.
 
Tip České kočky: Je vaše kočka vybíravá nebo se do jídla moc nehrne, protože je nemocná? Zkuste zvýšit atraktivitu servírované porce tím, že jídlo ohřejete na teplotu 37°-38°C (= teplotu ulovené myši) a misku na chvíli ponoříte do horké vody, aby teplotu jídla udržela. Jídlo lépe voní a chutná, než to, které právě vytáhneme z lednice.
Výrobce: Trixie
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem
Rozměry: průměr 11cm, 250ml
Cena: s DPH: 87
Rozšířený popis
Pokud uvažujete o tom, proč si vaše kočka vytahuje žrádlo z misky na zem, může to být tím, že jí miska nevyhovuje.
 
Kočky preferují plýtké a široké jídelní misky. U takových misek nemusí kočka stát a neotírají se jí fousy o okraje. Ve tvaru a velikosti se kočičí misky liší od psích, které jsou naopak hlubší, aby žrádlo z misky nestříkalo na všechny strany.
 
Pro vlhkou potravu jsou vhodné misky z neporézních materiálů. Plastové a keramické misky často načichnou vysoce aromatickým kočičím žrádlem a kočka ji může odmítat.
 
Česká kočka doporučuje postavit misku na jídlo a na pití dál od sebe. Mnoho koček odmítá pít vodu, do které spadlo kousek jídla. Z tohoto důvodu nejsou tak zvané "dvojmisky" pro kočky příliš vhodné.
 
Zajímavé... Mnoho koček se napije i tak, že s nádechem potápěče strčí hlavu do skleničky, že si skoro uši ostrouhá. Kočky pijí z konviček na zalévání, podmisek domácích rostlin, ze sprchového koutu nebo hrnku na kávu, ale na misku na žrádlo má velmi specifický názor.
Diskuze k produktu
comments powered by Disqus
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.