1 Feliway difuzér 48 ml
Feliway difuzér 48 ml
feliway 3
Feliway je první přípravek pro kočičí komfort, který vám nabízím. Hodí se pro kočky ve stresu – ať už ze stěhování, z cestování na veterinu, z příchodu jiné kočky nebo miminka, z operace, atd. Nejde o žádnou ohavnou chemikálii, ale o kočičí feromon, který vaší čičině navodí doma nebo v přepravce pocit pohody. Feliway nemastí a naše lidské nosy ho necítí. Použití je jednoduché – prostě zastrčíte difuzér do zásuvky.
 
Kontaktujte nás, potřebujete-li náhradní náplň do difuzéru.
Výrobce: Feliway
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem
Obsah: 48 ml
Cena: s DPH: 849
Rozšířený popis
Pro začátek můžeme použít Feliway jako prevenci v následujících situacích (jak doporučuje výrobce Ceva Sante Animale):

·        Stres a napětí v domácnosti
·        Stresové situace, jako např. domácnost s více kočkami, stěhování do nového domova, jakákoliv narušení kočičího teritoria, včetně návštěv, přestaveb, Vánoc, atd.
·        Cesty mimo domov
 
Feliway skvěle pomáhá i v situacích, kdy už problém vznikl

·         Pomáhá předcházet nebo dokonce eliminovat některé poruchy chování vyvolané stresem, jako například značkování nebo vertikální škrábání
·        Pomáhá léčit některé poruchy chování nebo choroby způsobené stresem. Například: ztráta chuti k jídlu, snížená chuť ke kontaktu a ke hře, nervózní chování, problémy s močovými cestami, atd.

Nezapomínejme však, že Feliway není lék, ani kouzlo. Není možné si myslet, že zasuneme Feliway do zásuvky a jako zázrakem se všechno změní. (To je, jako bychom si mysleli, že si zajdeme na masáž a když se vrátíme ve skvělé náladě domů, bude navěky posečená zahrada, děti od té chvíle přestanou zlobit a manžel si začne sám žehlit trenky/manželka čistit odpad od dlouhých vlasů.) A hlavně, že to tak bude na pořád.  
 
Feliway je taková vjemová kočičí masáž a má kouzelnou moc doplnit naši snahu o nápravu problému. Uklidní kočku a příjemně ji naladí. Ale pak jsme tu my, kteří musíme pomoci se zbytkem. Česká kočka vám ráda individuálně poradí v nelehkých situacích – ať už za pomoci Feliway nebo bez ní.   
  
Důležité:
U některých koček je vidět zlepšení už během týdne nebo dvou. Ve většině případů se však doporučuje používat Feliway nejméně měsíc (= 1 difuzér), a to i v případě, že zaznamenáte změnu k lepšímu.
 
Feliway zapojujeme do místnosti, kde kočka tráví nejvíc času nebo kde dochází k nežádoucímu chování (cca 50-70m2). Difuzér nezakrývejte a neskrývejte jej pod nábytkem, je potřeba, aby se feromon mohl volně šířit.
 
Nevytahujme difuzér ze zásuvky. Klinické testy, které potvrzují účinnost Feliway byly prováděny v prostředí s nepřetržitým šířením feromonu.
Diskuze k produktu
comments powered by Disqus
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.