10 Barevné superdráždidlo Kočičí kouzelník
Barevné superdráždidlo Kočičí kouzelník
cat chaser hlavni
cat charmer duhove cat dancer Česká kočka Kočičí kouzelník Česka kočka Kočičí kouzelník Kocour paní Věckové - krásný klient České kočky Kocour paní Věckové - krásný klient České kočky Kocour paní Věckové - krásný klient České kočky Kocour paní Věckové - krásný klient České kočky Kocour paní Věckové - krásný klient České kočky
Tohle není udice. Tohle je nadudice. Kombinace speciálních materiálů pro výrobu polykarbonového držátka i samotného flaušového dráždidla způsobuje nehynoucí kočičí nadšení, a to i pro několik koček najednou! Díky této hračce dovolujeme kočce rozvinout jejího loveckého ducha s minimálním rizikem podrápání a pokousání svých rukou. Ochrannou známkou opatřená interaktivní hračka je kvalitou, životností a zejména oblíbeností nesrovnatelná s většinou podobných produktů, na které denně narážíme.
 
Česká kočka je jediný obchod v České republice, kde tuhle báječnou věc dostanete, takže neváhejte!
Výrobce: Cat Dancer
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem
Rozměry: 41x130cm
Cena: s DPH: 159
Rozšířený popis
Název "dráždidlo" vymyslela moje kamarádka Kristina, která touto znamenitou udicí obšťastňuje každodenně své kočky už několik let. Tvrdí, že je to jediná hračka, s níž si může hrát víc koček najednou a má pro vás tip: Zkuste použít kočičího kouzelníka CatCharmer, když telefonujete, čekáte, až se rozjede počítač, při čištění zubů, atd. Nechejte se okouzlit i vy!
Diskuze k produktu
comments powered by Disqus
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.