Nové hračky z peří, pentlí a koženky v eshopu právě teď!
Právě jsme pro vás naskladnili krásné nové, neobvyklé hračky! Najdete je v oblíbené podsložce Mišmaš.
 
Kočičí pentle s rolničkou
Vábnička labutěnka
Nudle s rolničkou
Vábnička divoká slepice
Vábnička slepice trikolóra
Vábnička slepičí peruť
Péřová superbarevná štětka
 
Jsem nadšená jak peřím, tak novými škádlítky! Můj hlavní favorit jsou pevné koženkové nudle, které vzbuzují fantastickou iluzi pohybu skutečné kořisti... kot může rdousit a rdousit a přitom nebude promarněn žádný myší život. ;) Nudle i ostatní hračky jsou navíc v opravdu nádherných barvách, takže nákup takové hračky nebude jen kočičí radostí, ale také estetickým oživením vaší domácnosti :).
 
Mezi vábničkami se kromě éterických třepetálků (labutěnka) objevují zcela nově i hračky z letek, tedy pevných per sloužících ptactvu k letu (divká slepice, slepice trikolóra, slepičí peruť). Vábničky se při zavěšení na udici krásně točí a kočičí ucho zaslechne lehký šust pírek. Nádhera. Tyhle vábničky se hodí na delší pruty se strunou, právě na nich mohou opravdu vyniknout jejich letecké kvality.
 
Péřová superbarevná superštětka tu už kdysi byla, ale byl to vypelichaný, sto let starý vrabec proti tomu, co nabízíme nyní. Pera drží v plastové tyčce mnohem lépe než u většiny komerčně vyráběných hraček a kočka se může těšit krásným exotickým peřím pštrosa a perličky.
 
Přeji krásný den a nikdy nekončící hru!

 
_DSC_1155
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.