2 Veselá elektro-beruška - Karlie - Česká kočka
Česká kočka > Nabízíme > E-shop > Hračky pro kočky > Bzučáci > Veselá elektro-beruška - Karlie

Veselá elektro-beruška - Karlie

beruska
hmyz
Veselá beruška Karlie je jako živá! Díky baterce sama rejdí po podlaze (její pohyb je vyvolán vibrací podobnou, jakou známe u mobilních telefonů). Beruška je pro všechny, které už bolí ruka z kočičích mávátek a kteří se chtějí kochat pohledem na svého lovícího tygra! Zrak je nejdůležitější kočičí smysl, tyhle svítící brouky může vaše kočka lovit i v noci! Dopřejte své kočce požitek z lovu!

Beruška Karlie je větší než Hex Bugs brouk, takže pokud má vaše kočka raději větší kořist, je tohle ten pravý úlovekNa břiše má vypínač a knoflíková baterie AG13 je vyměnitelná.

Výrobce: Karlie
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem
Rozměry: 6 x 4 x 2,5cm
Cena: s DPH: 116
Rozšířený popis
Když vidím, jak se můžou moje kočky přetrhnout, když vletí do místnosti můra nebo brouk, vždycky lituju, že nemám pytlík švábů, které bych jim mohla za klidných večerů vypouštět do prostoru. Ale teď je tady něco mnohem lepšího než opravdický hmyz!
 
Firma Karlie se nechala inspirovat HexBugs hmyzáky a vyrobila trojici zábavných brouků, které vaše kočky nepřestanou bavit! Běhají, po hladkém povrchu jako namydlení a jsou o něco větší, než realističtější Hex Bugs, zato vám nezajedou do každé škvírky. Můžete na ně hodit papír, co vám v něm přítel donesl kytku nebo kus tenké látky – a to uvidíte, jak se kocourům nadšením naježí fousiska!
 
Diskuze k produktu
comments powered by Disqus
© 2012  |  Česká kočka  |  Mlýnské nábřeží 615/3, Brno  |  +420 604 753 286  |  info@ceska-kocka.cz
highslide