1 Chytré krmítko PYRAMIDA - Česká kočka
Česká kočka > Nabízíme > E-shop > Hračky pro kočky > Chytré krmítko PYRAMIDA

Chytré krmítko PYRAMIDA

Aktivní krmítko Pyramida
Pyramida k zamyšlení - podporuje aktivitu, lovecký pud našeho tygra a bojuje proti obezitě!
 
Krmítko naplníme granulemi a servírujeme kočkám, aby tlapkou či tlamkou vyloudily granule z otvoru v plastové pyramidě. Hračko-krmítko má těžkou základnu a není tedy jednoduché je převrátit a granule jednoduše vysypat. Kočka má o zábavu postaráno! 

Do Pyramidy se hodí menší a běžně velké granule. (Nehodí se např. na velké granule určené pro dentální hygienu.)
 
Výrobce: Nina Ottosson
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem
Rozměry: 9x6x6cm - otvor 1,5cm
Zvolte barvu:
Cena: s DPH: 355
Rozšířený popis
Kdo je Nina Ottosson?
Představte si, že 18 hodin denně spíte. Vzbudíte se a nudíte se. Co tak něco ulovit? Ale v baráku se zrovna nic nehýbe, nelétá a neběhá. Jdete k misce, během pár minut zhltnete pár granulí... a zase je nuda. Co tak třeba pořádně zaškrábat na gauč, shodit pár květináčů, nebo okousat kytky v květináči? Jednoho dne je tu však místo misky Pyramida s dírkou. Granule jsou uvnitř, ale jak je dostat ven? Mlátím do toho tlapkou, překlápím to na všechny strany a hurá, už to padá! Jsem nažraná, příjemně uondaná a hlavně, pyšná, že jsem konečně zase trochu lovila a nežrala jen tupě z misky! Hračku pro nás navrhla báječná Nina Ottosson, švédská kočko-psí psycholožka.
Česká kočka doporučuje dát do krmítka část denního přídělu granulí a jen několik málo pamlsků, které obsah atraktivně ovoní. Tím se staráme o štíhlou linii své kočky.
Diskuze k produktu
comments powered by Disqus
© 2012  |  Česká kočka  |  Mlýnské nábřeží 615/3, Brno  |  +420 604 753 286  |  info@ceska-kocka.cz
highslide