1 GimPet MaltSoft Paste Extra - pasta na podporu trávení 200 g - Česká kočka
Česká kočka > Nabízíme > E-shop > Potřeby pro kočky > Veterina > GimPet MaltSoft Paste Extra - pasta na podporu trávení 200 g

GimPet MaltSoft Paste Extra - pasta na podporu trávení 200 g

Česká kočka Malt-Soft
Malt-Soft se hodí hlavně pro dlouhosrsté kočky a pro kočky, které hodně línají. Jako prevenci jej můžete své kočce dávat celoročně. 
 
Kočka domácí líná celý rok. Někdy víc (únor-červen), někdy míň, ale chlupy se obměňují pořád. Kočka je polyká a pokud je jich moc, může se jí v žaludku nebo ve střevech vytvořit trichobezoár, neboli chuchvalec chlupů, který kočka většinou vyzvrací. Někdy se ale stane, že se to tam šprajcne a to není dobré. 

Malt-soft pomáhá rozpouštět chuchvalce a dovoluje, aby přirozeně procházely trávícím traktem. Zároveň jde o pastu, která pomáhá udržovat střevní mikroflóru zdravou.
 
Většině koček pasta ze sladu, rostlinného oleje a vlákniny velmi chutná! Pokud kočka pastu neolízne sama z prstu nebo lžičky, můžeme ji přimíchat do žrádla nebo po troškách kočce namáznout na tlapku nebo na čumáček, odkud si pastu olíže určitě. 
 
Kočka sice zvrací častěji, než člověk, ale ani pro kočku není časté zvracení normální! Pokud začneme nacházet zvratky, které obsahují velké množství chlupů nebo jen vlhké kaňky mokrých chlupů, je čas na Malt-Soft! 
 
Dávkování: přímo z tuby nebo na prst aplikujeme asi 5cm pasty (2,5g) denně
 
Složení: deriváty rostlinného původu (slad až 43%), oleje a tuky, kvasnice
 
 
Výrobce: GimCat
Záruka: dle data na obalu
Dostupnost: Skladem
Hmotnost: 200 g
Cena: s DPH: 219
Diskuze k produktu
comments powered by Disqus
© 2012  |  Česká kočka  |  Mlýnské nábřeží 615/3, Brno  |  +420 604 753 286  |  info@ceska-kocka.cz
Webdesign od Animato.cz
highslide