2 Feliway spray 60 ml - Česká kočka

Feliway spray 60 ml

FeliwaySpray
feliway cat
Feliway je první přípravek pro kočičí komfort, který vám nabízím. Hodí se pro kočky ve stresu – ať už ze stěhování, z cestování na veterinu, z příchodu jiné kočky nebo miminka, z operace, atd. Nejde o žádnou ohavnou chemikálii, ale o kočičí feromon, který vaší čičině navodí doma nebo v přepravce pocit pohody. Feliway nemastí a naše lidské nosy ho necítí. Použití je jednoduché – prostě nastříkáte 1x denně tam, kde je potřeba.
Výrobce: Feliway
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem
Obsah: 60 ml
Cena: s DPH: 525
Rozšířený popis
Pro začátek můžeme použít Feliway jako prevenci v následujících situacích (jak doporučuje výrobce Ceva Sante Animale):

·        Stres a napětí v domácnosti
·        Stresové situace, jako např. domácnost s více kočkami, stěhování do nového domova, jakákoliv narušení kočičího teritoria, včetně návštěv, přestaveb, Vánoc, atd.
·        Cesty mimo domov
 
Feliway skvěle pomáhá i v situacích, kdy už problém vznikl

·         Pomáhá předcházet nebo dokonce eliminovat některé poruchy chování vyvolané stresem, jako například značkování nebo vertikální škrábání
·        Pomáhá léčit některé poruchy chování nebo choroby způsobené stresem. Například: ztráta chuti k jídlu, snížená chuť ke kontaktu a ke hře, nervózní chování, problémy s močovými cestami, atd.

Nezapomínejme však, že Feliway není lék, ani kouzlo. Není možné si myslet, že dvakrát zmáčkneme rozprašovač Feliway a jako zázrakem se všechno změní. (To je, jako bychom si mysleli, že si zajdeme na masáž a když se vrátíme ve skvělé náladě domů, bude navěky posečená zahrada, děti od té chvíle přestanou zlobit a manžel si začne sám žehlit trenky/manželka čistit odpad od dlouhých vlasů.) A hlavně, že to tak bude na pořád.  
 
Feliway je taková vjemová kočičí masáž a má kouzelnou moc doplnit naši snahu o nápravu problému. Uklidní kočku a příjemně ji naladí. Ale pak jsme tu my, kteří musíme pomoci se zbytkem. Česká kočka vám ráda individuálně poradí v nelehkých situacích – ať už za pomoci Feliway nebo bez ní.   
  
Důležité:
U některých koček je vidět zlepšení už během týdne nebo dvou. Ve většině případů se však doporučuje používat Feliway nejméně měsíc (= 1x denně), a to i v případě, že zaznamenáte změnu k lepšímu.
 
Feliway stříkáme v místnosti, kde kočka tráví nejvíc času nebo kde dochází k nežádoucímu chování.
 
Diskuze k produktu
comments powered by Disqus
© 2012  |  Česká kočka  |  Mlýnské nábřeží 615/3, Brno  |  +420 604 753 286  |  info@ceska-kocka.cz
highslide