1 Dokonalá miska - Česká kočka

Dokonalá miska

nerezova miska Cat Nova
Hledáte ideální jídelní misku pro svou kočku? Tady je! Je tak akorát velká objemově, dost hluboká, aby z ní nevypadávala večeře, ale dost plýtká na to, aby se kočka nezdráhala do ní strčit čumák. Má praktický snímatelný gumový lem, díky čemuž nejezdí po podlaze a kočka se za ní nehoní s nosem v jídle. Nerez je pro kočičí misku tím nejlepším materiálem – nenačichne a je lehce omyvatelná.
 
Tip České kočky: Je vaše kočka vybíravá nebo se do jídla moc nehrne, protože je nemocná? Zkuste zvýšit atraktivitu servírované porce tím, že jídlo ohřejete na teplotu 37°-38°C (= teplotu ulovené myši) a misku na chvíli ponoříte do horké vody, aby teplotu jídla udržela. Jídlo lépe voní a chutná, než to, které právě vytáhneme z lednice.
Výrobce: Trixie
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem
Rozměry: průměr 11cm, 250ml
Cena: s DPH: 87
Rozšířený popis
Pokud uvažujete o tom, proč si vaše kočka vytahuje žrádlo z misky na zem, může to být tím, že jí miska nevyhovuje.
 
Kočky preferují plýtké a široké jídelní misky. U takových misek nemusí kočka stát a neotírají se jí fousy o okraje. Ve tvaru a velikosti se kočičí misky liší od psích, které jsou naopak hlubší, aby žrádlo z misky nestříkalo na všechny strany.
 
Pro vlhkou potravu jsou vhodné misky z neporézních materiálů. Plastové a keramické misky často načichnou vysoce aromatickým kočičím žrádlem a kočka ji může odmítat.
 
Česká kočka doporučuje postavit misku na jídlo a na pití dál od sebe. Mnoho koček odmítá pít vodu, do které spadlo kousek jídla. Z tohoto důvodu nejsou tak zvané "dvojmisky" pro kočky příliš vhodné.
 
Zajímavé... Mnoho koček se napije i tak, že s nádechem potápěče strčí hlavu do skleničky, že si skoro uši ostrouhá. Kočky pijí z konviček na zalévání, podmisek domácích rostlin, ze sprchového koutu nebo hrnku na kávu, ale na misku na žrádlo má velmi specifický názor.
Diskuze k produktu
comments powered by Disqus
© 2012  |  Česká kočka  |  Mlýnské nábřeží 615/3, Brno  |  +420 604 753 286  |  info@ceska-kocka.cz
highslide