2 Aktivní krmítko Solitaire Trixie je i pro začátečníky. Kočka má za úkol odstranit kuličku a najít pod ní granulku. - Česká kočka
Česká kočka > Nabízíme > E-shop > Hračky pro kočky > Aktivní krmítka > Aktivní krmítko Solitaire Trixie je i pro začátečníky. Kočka má za úkol odstranit kuličku a najít pod ní granulku.

Aktivní krmítko Solitaire Trixie je i pro začátečníky. Kočka má za úkol odstranit kuličku a najít pod ní granulku.

Solitaire aktivní krmítko Trixie
Solitaire aktivní krmítko Trixie1
Aktivní krmítko Solitaire Trixie je i pro kočičí začátečníky a hodí se dokonce i pro koťata!

Vaše kočka bude mít radost z krmítka, pokud ho použijete běžným způsobem - granulka se přikryje kuličkou, ale i pokud zvýšíte náročnost a naplníte i kuličky! Pro inspiraci mrkněte na video!

Granule servírované v krmítku podporují aktivitu kočky - mentální i fyzickou. Máte-li doma tygra, co se trochu nudí (pere se kde s kým, škrábe, okusuje si nehty, čůrá mimo záchod, atd.), kupte mu interaktivní krmítko!
Výrobce: Trixie
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem
Rozměry: průměr 20cm, 7 míčků
Zvolte barvu:
Cena: s DPH: 290
Rozšířený popis
Představte si, že 18 hodin denně spíte. Vzbudíte se a nudíte se. Co tak něco ulovit? Ale v baráku se zrovna nic nehýbe, nelétá a neběhá. Jdete k misce, během pár minut zhltnete pár granulí... a zase je nuda. Co tak třeba pořádně zaškrábat na gauč, shodit pár květináčů, nebo okousat kytky v květináči? Jednoho dne je tu však místo misky Solitaire, Trixie. Granule jsou uvnitř, ale jak je dostat ven? Je potřeba odklopit všech 7 poklopů a hledat pod nimi! 

Česká kočka doporučuje dát do krmítka část denního přídělu granulí a jen několik málo pamlsků, které obsah atraktivně ovoní. Tím se staráme o štíhlou linii své kočky.
Diskuze k produktu
comments powered by Disqus
© 2012  |  Česká kočka  |  Mlýnské nábřeží 615/3, Brno  |  +420 604 753 286  |  info@ceska-kocka.cz
highslide