10 Chytré krmítko - ODKAPÁVAČ (Cat Activity - zábavné hřiště) - Česká kočka
Česká kočka > Nabízíme > E-shop > Hračky pro kočky > Aktivní krmítka > Chytré krmítko - ODKAPÁVAČ (Cat Activity - zábavné hřiště)

Chytré krmítko - ODKAPÁVAČ (Cat Activity - zábavné hřiště)

cat activity fun board 7
aktivity krmitko cat activity fun board 8 cat activity fun board 9 cat activity fun board 6 cat activity fun board 4 cat activity fun board 5 cat activity fun board 2 cat activity fun board 3 cat activity fun board 8
Tohle chytré krmítko vaši kočku nikdy nepřestane bavit. Má 5 různých úrovní lovu a trénuje vaší kočce čich, chuť i zrak!

Ideální pro aktivní kočky, které si skutečného lovu moc neužijí a pro ty, které by si měly maličko hlídat váhu. Hodí se i pro starší a nemocné kočky nebo pro odrostlejší koťata. Kočka procvičuje tělo i mozek!

Jednoduše omyvatelné a díky gumovým nožkám neklouže po podlaze! Vhodné pro granule všech velikostí, vlhkou stravu i syrové maso!

Odkapávač je celosvětovým hitem chráněným ochrannou známkou! 
Výrobce: Trixie
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem
Cena: s DPH: 689
Rozšířený popis
Nemějte obavu, pokud kočce nepůjde lov z krmítka hned. Některé kočky odhalí princip okamžitě, některým to chvíli trvá. Nevzdávejte to! Můžete párkrát kočce ukázat, jak granulku vyšprtnout, a pak už ji nechat, aby lovila sama!
Diskuze k produktu
comments powered by Disqus
© 2012  |  Česká kočka  |  Mlýnské nábřeží 615/3, Brno  |  +420 604 753 286  |  info@ceska-kocka.cz
Webdesign od Animato.cz
highslide