1 Chytré krmítko MÍČEK Snacky - Česká kočka
Česká kočka > Nabízíme > E-shop > Hračky pro kočky > Aktivní krmítka > Chytré krmítko MÍČEK Snacky

Chytré krmítko MÍČEK Snacky

micek snacky
Míček Snacky k zamyšlení - podporuje aktivitu, lovecký pud našeho tygra a bojuje proti obezitě!
 
Krmítko naplníme granulemi a servírujeme kočkám, aby tlapkou či tlamkou vyloudily granule z otvoru v plastovém míčku. Otvor v míčku se dá zmenšovat a zvětšovat, podle toho, jak zručná vaše kočka je. Kočka má o zábavu postaráno!

Pro koťata i dospělé kočky. Do koule se hodí běžné a menší granule. (Nevhodné např. pro velké granule na dentální hygienu.)
 
Výrobce: Trixie
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem
Rozměry: průměr 7cm
Zvolte barvu:
Cena: s DPH: 66
Rozšířený popis
Představte si, že 18 hodin denně spíte. Vzbudíte se a nudíte se. Co tak něco ulovit? Ale v baráku se zrovna nic nehýbe, nelétá a neběhá. Jdete k misce, během pár minut zhltnete pár granulí... a zase je nuda. Co tak třeba pořádně zaškrábat na gauč, shodit pár květináčů, nebo okousat kytky v květináči?  Jednoho dne je tu však místo misky Míček s dírkou. Granule jsou uvnitř, ale jak je dostat ven? Mlátím do toho tlapkou, koulím to na všechny strany, ženu se za tím a hurá, už to padá! Jsem nažraná, příjemně uondaná a hlavně, pyšná, že jsem konečně zase trochu lovila a nežrala jen tupě z misky!
Česká kočka doporučuje dát do krmítka část denního přídělu granulí a jen několik málo pamlsků, které obsah atraktivně ovoní. Tím se staráme o štíhlou linii své kočky.
Diskuze k produktu
comments powered by Disqus
© 2012  |  Česká kočka  |  Mlýnské nábřeží 615/3, Brno  |  +420 604 753 286  |  info@ceska-kocka.cz
highslide