6 Brouk Hexbug Nano - Česká kočka

Brouk Hexbug Nano

hexbug hlavni
hexbug zada 2 hexbug zada 1 hexbug nano hexbug kapsle Foto klienta: Kočky s Hex Bugs broukem
Originální HexBugs brouci jsou jako živí

Díky baterce sami rejdí po podlaze (jejich pohyb je vyvolán vibrací podobnou, jakou známe u mobilních telefonů). Brouci jsou pro všechny, které už bolí ruka z kočičích mávátek a kteří se chtějí kochat pohledem na svého lovícího tygra! Zrak je nejdůležitější kočičí smysl, tyhle svítící brouky může vaše kočka lovit i v noci! Dopřejte své kočce požitek z lovu!
Brouk má na břiše vypínač a knoflíková baterie AG13 je vyměnitelná.

Výrobce: Hex Bugs
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem
Rozměry: 4,5 x 1,5 x 1,5cm
Cena: s DPH: 165
Rozšířený popis
Když vidím, jak se můžou moje kočky přetrhnout, když vletí do místnosti můra nebo brouk, vždycky lituju, že nemám pytlík švábů, které bych jim mohla za klidných večerů vypouštět do prostoru. Ale teď je tady něco mnohem lepšího než opravdický hmyz!
 
Z Ameriky k nám kromě mandelinek přiletěli i HexBugs hmyzáci a jsou jako živí! Běhají, po hladkém povrchu jako namydlení, když narazí, tak se překotí zpátky na nožky a frčí dál. Můžete na ně hodit papír, co vám v něm přítel donesl kytku nebo kus tenké látky – a to uvidíte, jak se kocourům nadšením naježí fousiska!
 
Hexbugs brouk není primárně hračka pro kočku, takže lovce a oběť raději nenechávejte bez dozoru (nejen proto, že by kočka v zápalu boje mohla ukousnout broučí nohu).
 
A jako třešnička na tomhle švábovi je to fantastické balení! Kupte brouka ve zkumavce všem svým známým! Barvy jsou různé, máte-li specifický požadavek, ozvěte se na info@ceska-kocka.cz.
Diskuze k produktu
comments powered by Disqus
© 2012  |  Česká kočka  |  Mlýnské nábřeží 615/3, Brno  |  +420 604 753 286  |  info@ceska-kocka.cz
highslide