10 Barevné superdráždidlo Kočičí kouzelník - Česká kočka
Česká kočka > Nabízíme > E-shop > Hračky pro kočky > Mišmaš > Barevné superdráždidlo Kočičí kouzelník

Barevné superdráždidlo Kočičí kouzelník

cat chaser hlavni
cat charmer duhove cat dancer Česká kočka Kočičí kouzelník Česka kočka Kočičí kouzelník Kocour paní Věckové - krásný klient České kočky Kocour paní Věckové - krásný klient České kočky Kocour paní Věckové - krásný klient České kočky Kocour paní Věckové - krásný klient České kočky Kocour paní Věckové - krásný klient České kočky
Tohle není udice. Tohle je nadudice. Kombinace speciálních materiálů pro výrobu polykarbonového držátka i samotného flaušového dráždidla způsobuje nehynoucí kočičí nadšení, a to i pro několik koček najednou! Díky této hračce dovolujeme kočce rozvinout jejího loveckého ducha s minimálním rizikem podrápání a pokousání svých rukou. Ochrannou známkou opatřená interaktivní hračka je kvalitou, životností a zejména oblíbeností nesrovnatelná s většinou podobných produktů, na které denně narážíme.
 
Česká kočka je jediný obchod v České republice, kde tuhle báječnou věc dostanete, takže neváhejte!
Výrobce: Cat Dancer
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem
Rozměry: 41x130cm
Cena: s DPH: 159
Rozšířený popis
Název "dráždidlo" vymyslela moje kamarádka Kristina, která touto znamenitou udicí obšťastňuje každodenně své kočky už několik let. Tvrdí, že je to jediná hračka, s níž si může hrát víc koček najednou a má pro vás tip: Zkuste použít kočičího kouzelníka CatCharmer, když telefonujete, čekáte, až se rozjede počítač, při čištění zubů, atd. Nechejte se okouzlit i vy!
Diskuze k produktu
comments powered by Disqus
© 2012  |  Česká kočka  |  Mlýnské nábřeží 615/3, Brno  |  +420 604 753 286  |  info@ceska-kocka.cz
highslide