2 Applaws MISKA pro kočky - luxusní tuňákové filety a KREVETY 60 g - Česká kočka
Česká kočka > Nabízíme > E-shop > Kvalitní krmení > Podle značky > Applaws > Applaws MISKA pro kočky - luxusní tuňákové filety a KREVETY 60 g

Applaws MISKA pro kočky - luxusní tuňákové filety a KREVETY 60 g

applaws-cat_pot_tuna_prawn_485
applaws-logo
Máte mlsnou kočku? Chce svou kočku krmit opravdu dobře? A navíc to chcete mít jednoduché? - Odloupnete víčko a servírujete!

Kupte jí něco, co jí bude opravdu chutnat a co je pro ni opravdu dobré! A teď pozor, v 60g miskách Applaws není nic než opravdické maso a troška rýže. Žádné hnusné konzervanty, barvidla a pomletá kopyta. Opravdu! Budete jí tu sváču závidět! 

Balení: Průhledná mistička vám hned ukáže, co je uvnitř! Obsah misky je 60g. 
Dávkování: Pro 4kg kočku jsou 2-3 misky denně - záleží na tom, jak je tygr aktivní a jestli netrpí nadváhou. Ideální jako doplněk ke kvalitní suché stravě. 

Složení: V 60g misce tuňáka a krevet najdete následující: Tuňák 56%, krevety 4%, rybí vývar 35%, rýže 5%. 
Výživné hodnoty: Vlhkost 86%, bílkoviny 11%, tuky 1%, popeloviny 1%, vláknina 0,5%.Tip České kočky: Misky jsou ideální pro kočky, které málo pijí nebo trpí nechutenstvím. 
Výrobce: Applaws
Záruka: dle data na obalu
Dostupnost: Skladem
Hmotnost: 60 g
Cena: s DPH: 28
Rozšířený popis

Jak číst etikety? Člověk se v tom moc neumí vyznat, co tam vlastně má nebo nemá být? Několik důležitých parametrů, na něž si dávat pozor:

  • Suroviny jsou na etiketě vždy řazeny od té, jíž je v produktu nejvíc, po tu, jíž je tam nejmíň
  • Pokud je něco "s příchutí", ještě to neznamená, že produkt obsahuje velké množství dané suroviny
  • Pokud je na prvním místě napsáno "x% masa a živočišných produktů", znamená to, že hlavní složkou krmiva není svalovina, ale kde co živočišného pomletého, co rozhodně svalovinou nemusí být
  • To, že i málo kvalitní žrádlo kočce chutná, neznamená, že je pro ni dobré. Trocha soli a dochucovadel a máte tady kočičí "mekáč" - taky nám to chutná, ale zdravé to rozhodně není 
Diskuze k produktu
comments powered by Disqus
© 2012  |  Česká kočka  |  Mlýnské nábřeží 615/3, Brno  |  +420 604 753 286  |  info@ceska-kocka.cz
Webdesign od Animato.cz
highslide