Novinky
1811
Šantoví ptáčci jarabáčciŠantoví ptáčci jarabáčci
Šantoví ptáčci nově v nabídce
Pokračovat
910
9. - 18. 10. Máme zavřeno. Pardón!9. - 18. 10. Máme zavřeno. Pardón!
Česká kočka jede na prázdniny. Děkujeme za pochopení!
Pokračovat
177
21. - 31. 7. bude Česká kočka na dovolené21. - 31. 7. bude Česká kočka na dovolené
Děkujeme, že nás pustíte na prázdniny
Pokračovat
Zobrazit všechny novinky
Česká kočka > Novinky > Calma - nový produkt na eshopu

cdVet Antistres Calma pro zklidnění nervozity vaší kočky

Jsem moc ráda, že Vám na České kočce mohu představit další produkt, který pomáhá kočkám v boji proti stresu! Jedná se o cdVet Antistres Calma. Připravujeme pro vás celou řadu produktů proti stresu od renomovaných výrobců. Budete si moct vybrat, co Vaší kočce vyhovuje nejvíc. 

V současné době máme v nabídce Feliway, neboli "kočičí feromon štěstí". Nabízíme jak sprej, tak difuzér. Feliway pomohla už mnoha kočkám při zvládání komplikovaných situací, včetně mojí Kočky, které pomohla zvládnout hojení zlomené nohy, a těší mě, že se Feliwy stal jedním z nejprodávanějších výrobků na eshopu České kočky.  

Druhým přípravkem, který ode dneška nově nabízíme je cdVet Antistres Calma od firmy Přírodní lékárna pro zvířata Naturprodukt Baron. Jde o bylinný přípravek pro zklidnění ve stresu. Tinktura je vyrobena z třezalky a meduňky a podobá se přírodním homeopatikům. Calma se, na rozdíl od Feliway, kterou kočka vdechuje, aplikuje do tlamičky (více o použití si přečtěte zde).
 
Kočky trpí stresem častěji než si myslíme, ale je potřeba správně vyhodnotit, jestli stačí podpořit psychiku nebo jestli je potřeba zasáhnout i veterinárně nebo dokonce změnou životního stylu. Pokud se změní chování naší kočky, měla by naše první cesta vést na veterinu! Všechny přípravky, které tlumí kočičí stres by měly být použity pouze v případě, že se stres a nervozita netýkají fyzické obíže (např. nervozita spojená s cestou) nebo jako doplňková terapie k veterinární léčbě (např. pooperační stavy). Pokud vaše kočička trpí poruchou chování, je potřeba řešit i příčiny a pomoct kočce ke znovunalezení psychické rovnováhy - v takových případech jsou antistresové preparáty, které nabízíme ideálním doplňkem terapie.

Neváhejte se na mě obrátit, pokud budete mít dotaz stran vhodnosti použití!

Krásný den přeji! 

Petra
trezalka
© 2012  |  Česká kočka  |  Mlýnské nábřeží 615/3, Brno  |  +420 604 753 286  |  info@ceska-kocka.cz
Webdesign od Animato.cz
highslide