Novinky
1011
Dovolená do 18. 11. Dovolená do 18. 11.
Děkujeme za trpělivost! :)
Pokračovat
187
Dovolená do 30. 7.Dovolená do 30. 7.
I vám přejeme krásné léto!
Pokračovat
Zobrazit všechny novinky
Česká kočka > 5 tipů z IKEA pro kočičí nespavce!

Budí vás kočka ve 4 ráno a vy už to nechcete dál snášet?

5 tipů, jak odolat nočnímu buzení! Heslo "pomůže nám IKEA"! 


1) Kobereček SIGNE za 49 Kč je ideální noční hračka pro nespavce! Budí vás vaše kočka každé ráno a nutí vás vstát a dodávat zábavu nebo plnit misku? Naservírujte už večer kočce tenhle kobereček a pod něj myšky, kuličky, korkové špunty, vršky od PETek, nebo něco pěkného od nás. Kočce se sice nepodaří vzbudit si obveselovače, ale hru bude mít nachystanou! Zkuste to, za málo peněz, hodně muziky! 

signe-koberec-hladce-tkany__66693_PE179957_S4
2) Papírová IKEA taška. Hoďte ji přes noc na zem v odlehlé části domu, ať vám v ní kočka nejezdí přes postel a do ní šup pár oblíbených dobrot. Můžete také zmačkat papír, co vám v něm teta přivezla pugét k svátku (jen vyndejte špendlíky!) a hoďte ho dovnitř - dobroty se pak budou hledat déle. Pozor, ustřihnout uši, ať se vám tygr neoběsí! Hodí se i kartónové škatule, v nichž jste si z IKEA přinesli skleničky na víno. Heslo dne: Žádné škatule nevyhazujeme! Do větších můžete schovat i některá česko-kočková aktivní krmítka - déle to tygrům vydrží!
ikea bag1
3) Série GOSIG, to jsou malé krysy za 19Kč. Kupte od každé barvy jednu, naložte je do šantové lázně a každý večer jednu schovejte někam, odkud se bude muset lovit. Pak s ní zase šup do hermeticky uzavřené krabice se šantou. Tak se hračky neomrzí a budou pořád pěkně vonět. Myšáky můžete skladovat třebas tadyhle v RARITETě :).
gosig-mus-plysova-hracka__73339_PE190021_S4
4) Schůdky sem! Kam kočka zatím nevyskočila, vyskočí teď! A tam bude schovaná miska (víčko od zavařeniny) a na ní pár dobrot. Hurá, lov!! Pro akční kočky doporučuju víčko přilepit kanagóómem! Pár granulí v místech vysutých udělá chlupatci radost!!
bekvam-schudky__0095360_PE233927_S4
5) Pro sebe si kupte srdíčko s rozpřaženýma rukama, abyste si ho mohli dát na hlavu, strčit si jeho prsty do uší a ODOLAT! Je to nutné - hrajte hodně mrtvého brouka! Kočka nás budí, protože se nudí. A protože nemá, co na práci, tak jde a vzbudí si nás. My sakrujeme, ale vstaneme... no co, stejně už jsem vzhůru, že ano... Ale to je cesta do pekla. Už vždycky budete vstávat ve čtyři! Pokud nechcete, polštář na hlavu a těch pár dnů či týdnů vydržte. Pokud vyměknete... jen jednou, výjimečně... jste zase na začátku, budík se nuluje a jedete znova. Takže vydž prťka, vydrž!
famnig-hjarta-polstar__22946_PE033927_S4
Přes den všechna IKEA kouzla schovat! Ať se kočce neomrzí!
© 2012  |  Česká kočka  |  Mlýnské nábřeží 615/3, Brno  |  +420 604 753 286  |  info@ceska-kocka.cz
highslide